Polo Tv Newsy Teledyski disco polo zespołu Classic cieszą się ogromną popularnością. Jeden z nich ma już prawie 20 milionów odsłon!

Teledyski disco polo zespołu Classic cieszą się ogromną popularnością. Jeden z nich ma już prawie 20 milionów odsłon!

dodano: 19.06.2017

Teledyski disco polo z milionami na koncie - nie brakuje ich w repertuarze grupy Classic. Kawałkowi „To nie przyjaźń tylko miłość” do 20 milionów brakuje już naprawdę bardzo niewiele.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo zespołu Classic cieszą się ogromną popularnością. Jeden z nich ma już prawie 20 milionów odsłon!
Teledyski disco polo - Classic - To nie przyjaźń tylko miłość źródło: materiały Polo tv

Teledyski disco polo zespołu Classic cieszą się ogromną popularnością. Jeden z nich ma już prawie 20 milionów odsłon! Kawałkowi „To nie przyjaźń tylko miłość” do 20 milionów brakuje już naprawdę bardzo niewiele.

Klip do piosenki disco polo „To nie przyjaźń tylko miłość” pojawił się w sieci w październiku 2013 roku i od razu zdobył serca fanów disco polo. W biało-czarnym teledysku zagrał Krzysztof Kiersznowski słynny „Wąski” z filmu Kiler a cała produkcja została nagrana w filmowym stylu. Dziś między innymi to ta piosenka walczy o miejsce w programie Festiwalowa Złota 20 i tylko od Was zależy, czy usłyszycie ją jeszcze raz na żywo na tegorocznym festiwalu Ostróda 2017. Grupa Classic liczy też na Wasze wsparcie w sieci. Na fanpage'u zespołu kilka dni temu pojawiła się nieśmiała prośba: ,,No to jak? Dobijemy razem do 20 mln? ? SŁUCHAJCIE I UDOSTĘPNIAJCIE!" [pisownia oryginalna - red.]

Fani zareagowali na nią bardzo żywiołowo i jesteśmy przekonani, że lada chwila Robert Klatt i Mariusz Winnicki będą mogli odkorkować szampana!

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL