Polo Tv Newsy To była mega impreza. 19. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2014 już za nami

To była mega impreza. 19. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2014 już za nami

dodano: 28.07.2014

Fani muzyki disco polo i wielbiciele Ostródy długo nie zapomną tego wydarzenia. Tłumnie przybyli, by bawić się na największym festiwalu muzyki tanecznej w naszym kraju. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi bawiło się przy największych hitach disco polo.


Fot. Piotr Grzybowski

Nagrodę publiczność zdobył po raz kolejny zespół Akcent za utwór „Przez twe oczy zielone”. Zenon Martyniuk podnosząc do góry szklane trofeum nie krył radości. Po raz kolejny udowodnił, że tytuł króla disco polo słusznie mu się należy.

Grupa Boys otrzymała Grand Prix festiwalu. Wyraźnie zaskoczony i wzruszony Marcin Miller podziękował fanom i widzom Polo tv. Zespół zaskoczył wszystkich swoim występem podczas Koncertu Premier. Grupa Boys pojawiła się na scenie w tradycyjnych szkockich kiltach. Marcin Miller i jego tancerze znakomicie prezentowali się w tym niecodziennym stroju.


Fot. Piotr Grzybowski SE

Agnieszka Drewnicka z Exaited jak zawsze zachwycała dziewczęcym wyglądem i promiennym uśmiechem a Etna po raz kolejny zaprezentowała się w niezwykle oryginalnej kreacji.


Fot. Piotr Grzybowski SE

Pierwszego dnia festiwalu publiczność bawiła się przy największych hitach grupy Bad Boys Blue. Zespół świętował w Ostródzie 30-lecie istnienia. Kolejną gwiazdą piątkowego wieczora był Jacek Stachursky. Muzyk także obchodził w Ostródzie swój jubileusz.

Sobotni występ głównej gwiazdy festiwalu Jurija Szatunova wywołał szał radości. Zarówno młodzi jak i starsi tańczyli i śpiewali „Biełyje rozy”.
Tagi