Polo Tv Newsy To idzie młodość, czyli Vipo na ostatki już w najbliższą sobotę. Usłyszycie m.in. Van Davi i Cztery plus cztery

To idzie młodość, czyli Vipo na ostatki już w najbliższą sobotę. Usłyszycie m.in. Van Davi i Cztery plus cztery

dodano: 28.11.2014

W ostatkowym Vipo czeka Was prawdziwy powiew świeżości. Wojtek Grodzki zaproponuje Wam nowości i premiery od mniej znanych twórców disco polo, którzy dopiero przecierają muzyczne szlaki do wielkiej kariery - w programie pojawią się m.in. Van Davi i Cztery plus cztery. I choć w tym tygodniu nie zobaczycie gości na słynnej czerwonej kanapie Wojtka, to emocji nie zabraknie. Zapraszamy na disco polo ostatki!Sobotni poranek powitajcie w imprezowym nastroju wraz z programem Vipo Disco Polo Hity. To w końcu ostatki! Z tej okazji Wojtek Grodzki przygotował dla Was zestaw gorących nowości i wesołe debiuty.Z propozycją „Miłosnego pokera” wystąpi Grzegorz Kraszewski czyli Van Davi. To właśnie tego artysty dotyczyć także będzie nasz cotygodniowy konkurs.Zobaczycie także debiut z przymrużeniem oka od formacji Cztery plus cztery. W tym przypadku nazwa jest jednak myląca, gdyż zespół składa się z pięciorga muzyków. W ich teledysku pt. „Nie poderwiesz dzisiaj mnie” zobaczycie pewną uroczą blondynkę. Dziewczyna pojawiła się już w klipie innego twórcy disco polo. Ciekawi jesteśmy czy ją rozpoznacie!

W programie pojawią się także aż dwa teledyski, w których wystąpiły żony wokalistów, oraz jeden z udziałem syna. Domyślacie się już o kogo może chodzić? Sprawdźcie to koniecznie w sobotę 29 listopada o 10:00.