Polo Tv Newsy To już ostatnie chwile pierwszego głosowania na najlepsze teledyski disco polo! Zagłosujcie na swoje ulubione klipy i oglądajcie Top 100 Teledysków Disco Polo, w którym ogłosimy wyniki głosowania!

To już ostatnie chwile pierwszego głosowania na najlepsze teledyski disco polo! Zagłosujcie na swoje ulubione klipy i oglądajcie Top 100 Teledysków Disco Polo, w którym ogłosimy wyniki głosowania!

dodano: 30.01.2015

Plebiscyt na najlepsze teledyski disco polo trwa! Na swoje ulubione klipy możecie głosować do najbliższego poniedziałku, 2 lutego, na stronie internetowej Polo tv. Wyniki plebiscytu ogłosimy w programie Top 100 Teledysków Disco Polo w poniedziałek o godz. 20:00.Jak zagłosować na ulubione teledyski? To bardzo proste! Wystarczy wejść na podstronę internetową plebiscytu na stronie Polo tv i oddać głos na wybrane przez siebie klipy! Na stronie głosowania możecie także jeszcze raz obejrzeć teledyski biorące udział w plebiscycie i przypomnieć sobie swoje ulubione piosenki disco polo!Pamiętajcie! Głosowanie trwa do najbliższego poniedziałku, 2 lutego, do godziny 19:00. Zabawa jednak na tym się nie kończy. Już godzinę później rozpocznie się kolejny plebiscyt, który potrwa do następnego poniedziałku! Przypominamy Wam też, że pierwsze głosowanie jest wyjątkowe - tylko teraz będziecie mogli wytypować dziesięć z prezentowanych trzydziestu teledysków! W kolejnych głosowaniach będziecie mogli wskazać tylko pięć swoich ulubionych piosenek.Wyniki głosowania ogłosimy w poniedziałek, o godz. 20:00 w programie Top 100 Teledysków Disco Polo. Jest to nowy program telewizji Polo tv, w którym pokazujemy Wam klipy disco polo, cieszące się największą popularnością wśród widzów. Są wśród nich zarówno kultowe utwory z lat dziewięćdziesiątych jak i produkcje zupełnie nowe. W trakcie programu o prezentowanych klipach opowiadają zaproszeni przez nas dziennikarze i artyści, pomagając Wam w ten sposób w dokonaniu wyboru podczas głosowania. W loży komentatorskiej zasiadają m.in. Marcin Miller, Maciej Smoliński, Robert Klatt i Jacek Kaczyński.

Kolejny odcinek programu Top 100 będziecie mogli obejrzeć w Polo tv w poniedziałek, 2 lutego, o godz. 20:00. Wraz z rozpoczęciem jego emisji rozpocznie się także kolejne głosowanie na naszej stronie internetowej. Potrwa ono do następnego poniedziałku, 9 lutego, do godz. 19:55.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Oglądajcie nasz najnowszy program i głosujcie na Wasze ulubione teledyski!