Polo Tv Newsy To już ostatnie chwile przed rozpoczęciem kolejnej edycji Disco Star. Program na antenie Polo tv już w marcu!

To już ostatnie chwile przed rozpoczęciem kolejnej edycji Disco Star. Program na antenie Polo tv już w marcu!

dodano: 24.02.2015

Kolejna edycja talent show telewizji Polo tv zbliża się wielkimi krokami. Wyłoniona już została grupa szczęśliwców, którzy pojawią się na telewizyjnych ekranach. Znamy pełny skład jury. Trwają ostatnie przygotowania przed emisją pierwszych odcinków programu na naszej antenie. Jesteście gotowi? Zapraszamy na Disco Star!

zdj. Artur Hojny SE

W jury tegorocznej odsłony programu Disco Star zasiądą Shazza, Bartek Padyasek, Patryk Pegza oraz Marcin Miller. W kolejnych odcinkach programu będą oni oceniać 36 kandydatów, spośród których wyłoniony zostanie zwycięzca show.

Rywalizacja rozegra się w czterech etapach: castingi, eliminacje, półfinał i finał, który zostanie rozegrany na żywo. W sześciu odcinkach eliminacyjnych wyłoniony zostanie sześciu wykonawców, którzy dostaną się do półfinału. Z grupy tej jury wyłoni dwóch finalistów, którzy zaprezentują się w finale. Trzeci wykonawca, który do nich dołączy zostanie wyłoniony w plebiscycie widzów.

zdj. Artur Hojny SE

A co, jeśli głosowanie jury zakończy się remisem? Wówczas do akcji będzie mógł wkroczyć prowadzący show Marcin Miller, który będzie dysponował złotym głosem. Dzięki niemu będzie mógł zadecydować, na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa. Odcinek finałowy, który zostanie wyemitowany na żywo, wyłoni nową Disco Star. O tym, kto nią zostanie zadecydują wspólnie widzowie i jurorzy!

Oglądajcie Disco Star i poznajcie nowe gwiazdy disco polo! Zapraszamy przed telewizory!


Zdjęcia zamieszczone w tekście: Artur Hojny SE