Polo Tv Newsy Top 100 Teledysków Disco Polo - już dziś zagłosuj na swój ulubiony klip! Zaczynamy wielki plebiscyt na najlepsze teledyski disco polo naszej stacji!

Top 100 Teledysków Disco Polo - już dziś zagłosuj na swój ulubiony klip! Zaczynamy wielki plebiscyt na najlepsze teledyski disco polo naszej stacji!

dodano: 19.01.2015

Kolejna porcja gorących klipów od gwiazd disco polo okraszonych komentarzami naszych prezenterów. Już dziś o 20:00 drugie spotkanie z naszym programem Top 100 Teledysków Disco Polo. W drugiej odsłonie naszego programu znalazły się aż 3 klipy grupy Boys w tym „Wolność” oraz dwa teledyski zespołu After Party. To od Was zależy czy jeden z nich stanie do walki o tytuł najlepszego klipu disco polo! Zaczynamy wielki plebiscyt na najlepsze teledyski disco polo naszej stacji!Od dziś przez kolejne 8 poniedziałków będziecie mogli wybierać najlepsze klipy disco polo naszej stacji. W zeszłym tygodniu pokazaliśmy Wam pilotowy, pierwszy odcinek naszego nowego programu Top 100 Teledysków Disco Polo, w którym dziennikarze stacji Polo tv i muzycy oceniają i komentują 15 wideoklipów.Od dziś będziecie mogli brać udział w plebiscycie na najgorętsze produkcje disco polo. To Wy wyłonicie czterdzieści z nich a potem czołową dziesiątkę najlepszych teledysków naszej stacji. Sprawdźcie koniecznie, na kogo możecie oddać swój głos. W programie usłyszycie m.in: „Nie daj życiu się”, „W sercu mi graj”, „Wymarzona”, „Tylko Ciebie”, „Pragnienie Miłości”, „Hej czy Ty wiesz” czy prawdziwy muzyczny manifest „Wolność”! Każdy z nich zostanie dokładnie omówiony i oceniony przez naszych ekspertów. W tej roli pojawią się już dziś Maciek Smoliński, Wojtek Grodzki, Jacek Kaczyński, Marcin Miller i Robert Klatt.Konkurs startuje o 20:00 na naszym profilu facebookowym i trwać będzie do następnego poniedziałku. Więcej na temat tego plebiscytu znajdziecie TU.