Polo Tv Newsy Top 20 Waszych ulubionych klipów! Sprawdź koniecznie!

Top 20 Waszych ulubionych klipów! Sprawdź koniecznie!

dodano: 26.12.2014

Gorąca dziesiątka najpopularniejszych klipów 2014 roku! Zobacz koniecznie drugą część specjalnej edycji programu Top 20! Razem z Edytą Folwarską i Maćkiem Smolińskim sprawdzicie, które teledyski cieszyły się na naszej antenie największą popularnością!


Takiego Top 20 już dawno nie było. Maciej Smoliński i Edyta Folwarska zapraszają Was na drugą dziesiątkę najchętniej oglądanych klipów tego roku. Spodziewajcie się najgorętszych nazwisk disco polo i ich najlepszych produkcji! Wśród wybranych teledysków znalazły się m.in. After Party, Boys, MEJK, Piękni i Młodzi oraz Weekend.

Basta zabierze Was na gorące wakacje do Egiptu, Sylwek Gazda opowie Wam „Pewną historię” a Czadoman zaprosi na kolana! Usłyszycie także najnowszą propozycję od najsilniejszego wokalisty nurtu tanecznego czyli Krystiana Pudzianowskiego - „Mój Aniele” oraz niezwykle pouczającą piosenkę od Jorrgusa pt. "Żabka".Już teraz zapraszamy na ten wyjątkowy program z najlepszymi klipami 2014 roku! Top 20 w piątek, 27 grudnia godzina 17:15! Bawcie się z nami.