Polo Tv Newsy Top-Gun czy Kubica disco polo? Jaki przydomek bardziej pasuje do Sylwestra Gazdy z Power Play? Sprawdźcie już dziś!

Top-Gun czy Kubica disco polo? Jaki przydomek bardziej pasuje do Sylwestra Gazdy z Power Play? Sprawdźcie już dziś!

dodano: 27.10.2014

- Tu jest taki czad, że maskara! Ja tu jeszcze wrócę! - odgrażał się podekscytowany Sylwek Gazda po opuszczeniu KTM x-BOW. Jego przejazd zrobił wrażenie nawet na Rafale Matejczyku. Dwukrotnie udowodnił, że nie ma sobie równych. Był o włos od odebrania mistrzowi najlepszego czasu. Zobaczcie co zepsuł lider Power Play podczas swojego pierwszego przejazdu i dlaczego trzęsły mu się ręce i czy można już mówić, że to Kubica disco polo!
Jak sam twierdzi, na co dzień jeździ jak emeryt. Trudno w to uwierzyć oglądając zmagania tego popularnego wokalisty disco polo na torze wyścigowym pod Białymstokiem. Jego pierwszym autem był Fiat 126 p, którego rozbił już pierwszego dnia.Dzięki naszemu programowi poznał smak adrenaliny i przejechał się wymarzonym Audi R8. Jako jedyny uczestnik programu zaliczył najsilniejsze boczne przeciążenia i bez problemu wyszedł z poślizgu zdobywając uznanie samego mistrza. Zobaczcie, co sprawiło mu największą trudność. Ten emocjonujący odcinek naszego programu Mistrz kierownicy najszybszy kierowca disco już dziś na antenie naszej stacji. Startujemy o 17:00!

Tagi