Polo Tv Newsy Trzeci casting do Disco Star 2015 przed Wami! Mirosław Trzciński, wokalista Milano zaprasza do Białegostoku!

Trzeci casting do Disco Star 2015 przed Wami! Mirosław Trzciński, wokalista Milano zaprasza do Białegostoku!

dodano: 26.01.2015

Shazza, Patryk Pegza i Marcin Miller – to przed nimi będą prezentować się uczestnicy trzeciej edycji naszego muzycznego show Disco Star 2015. Kto dołączy do tej trójki i uzupełni zacne grono jurorskie? Czy poznamy go podczas kolejnego przesłuchania? Na trzeci casting do Disco Star 2015, który odbędzie się w Białymstoku, zaprasza Mirosław Trzciński.Znacie już trzech z czworga jurorów naszego programu Disco Star 2015. Na castingu w Lublinie do Marcina Millera i Patryka Pegzy dołączyła wielka gwiazda sceny disco Shazza. Jej obecność podziałała kojąco na uczestników. Czy oznacza to, że już w najbliższy czwartek w Białymstoku poznacie wielkiego nieobecnego? Sprawdźcie to koniecznie!

Kandydatów w Białymstoku dopingować będzie zespół Milano, którego nowy wokalista, Mirosław Trzciński, zadebiutował w pierwszej edycji naszego programu. Wtedy dotarł do półfinału a dziś jest frontmanem jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w naszym kraju. To oznacza, że Disco Star naprawdę spełnia marzenia.

Nie ociągajcie się. Wy też możecie stanąć w blasku reflektorów. Kolejny, trzeci casting już w czwartek 29 stycznia o 12:00 w Białymstoku. Nasi jurorzy czekać na Was będą w Hotelu Gołębiewskim przy ul. Pałacowej 7.


Tagi