Polo Tv Newsy Trzeci odcinek naszego rewelacyjnego serialu Miłość w rytmie disco pt. „Nie jesteś dla niego” już w sobotę. Kto wpadnie w tarapaty tym razem?

Trzeci odcinek naszego rewelacyjnego serialu Miłość w rytmie disco pt. „Nie jesteś dla niego” już w sobotę. Kto wpadnie w tarapaty tym razem?

dodano: 09.10.2014

W sobotnie popołudnie będziecie mogli śledzić dalsze losy naszych serialowych bohaterów i ich przyjaciół a wszystko to w oprawie Waszych ulubionych hitów. Kto wpadnie w tarapaty w trzecim odcinku serialu „Miłość w rytmie disco"? W kolejnej odsłonie naszego antenowego hitu poznacie Anetę i jej ukochanego Pawła, który jest wschodzącą gwiazdą disco polo. Młodzi spotykają się w klubie. Na ich drodze do szczęścia stanie jednak ktoś trzeci. Kto to będzie?
Grzesiek zrywa z Nikolą przez telefon. Świadkami tej rozmowy są koledzy z pracy uroczej kelnerki, barman Paweł i ochroniarz Daro. Obaj marzą, by stać się pocieszycielami zranionej dziewczyny. Czy uda się to któremuś z nich?

Wieczorem w klubie pojawia się przyjaciółka Nikoli, Aneta. Jej chłopak Paweł jest piosenkarzem disco polo. W schadzkach na zapleczu pomaga im Nikola. Aneta ukrywa związek przed swoim apodyktycznym ojcem Stanisławem. Wie, że nie będzie on chciał zaakceptować jej wyboru. Ojciec wybrał już dla córki innego kandydata na męża, przedsiębiorczego rolnika Łukasza. Dziewczyna sprzeciwiając się woli ojca i ucieka z domu. Zdenerwowany Stanisław odnajduję ją w ramionach Pawła. Poleje się krew.

Oglądajcie Miłość w rytmie disco już w sobotę, 11 października, o 18:00.Tagi