Polo Tv Newsy „Tylko bądź” - premiera teledysku do piosenki zespołu News

„Tylko bądź” - premiera teledysku do piosenki zespołu News

dodano: 05.08.2014

W programie Maćka Smolińskiego zobaczymy już w najbliższy czwartek najnowszą propozycję formacji News „Tylko bądź”. To już trzeci klip tego zespołu. Grupa pojawiła się na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, gdzie została znakomicie przyjęta przez publiczność.
Marek Lemieszek, lider grupy News, opowiedział nam o swojej najnowszej produkcji. Teledysk do utworu „Tylko bądź” kręcono w okolicach Warszawy i w Lublinie. Jest to szybki, dynamiczny utwór z refleksyjną fabułą. Lider grupy deklaruje, że chce, by wszystkie jego utwory były właśnie takie. Muzyk bardzo ambitnie podchodzi do swojej pracy. Jak sam twierdzi, siedem lat studiów muzycznych zobowiązuje.

Najnowszy teledysk to historia kobiety i mężczyzny, którzy znają się od dziecka ale spotykają po latach. Nie zabraknie tu jednak nowoczesnych wątków. Będą dynamiczne sceny na motorach, a także jazda konna. Wspomnienia z dzieciństwa przeplatać się będą z teraźniejszością a zwolnione zdjęcia z dynamicznymi ujęciami z toru wyścigów.

Ich poprzednie produkcje wyróżniają się elegancją i nieco inną estetyką niż typowe produkcje discopolowe. Piosenkę i klip „Proszę zostań” wokalista zadedykował swojej żonie. Grupa stawia zdecydowanie na refleksję i klimat. News chce, by ich utwory niosły ze sobą przesłanie. Już we wrześniu pojawi się debiutancka płyta zespołu.

Muzycy współpracują także z innymi artystami disco polo. Bardzo wiele zawdzięczają Rajmundowi Strokowi, który mocno wspomaga działania zespołu. To on pomógł im w realizacji teledysków wskazując odpowiednie ekipy. Poza tym muzycy wystąpili razem podczas festiwalu w Ostródzie.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni Rajmundowi. To on otworzył nam oczy, pomógł dotrzeć do odpowiednich ludzi. Bardzo nas wspiera - powiedział nam Marek Lemieszek.

Już dziś zapraszamy na premierę ich nowego teledysku „Tylko bądź”, którą zobaczycie w czwartek 7 sierpnia w programie Wszystko mi disco.

Tagi