Polo Tv Newsy Ulubione klipy Czadomana - gorąca dziesiątka! Obejrzyj najnowszy odcinek Top 20 w internecie

Ulubione klipy Czadomana - gorąca dziesiątka! Obejrzyj najnowszy odcinek Top 20 w internecie

dodano: 14.10.2014

Czadoman to artysta obdarzony ogromnym temperamentem. W jego klipach zawsze pojawiają się piękne, namiętne dziewczyny. Nic więc dziwnego, że także wśród jego ulubionych utworów znalazły się te, w których nie brakuje kobiecego seksapilu i mocniejszego brzmienia. Chcecie wiedzieć, jakie są ulubione klipy Czadomana? Top 20 z wokalistą w roli głównej możecie już obejrzeć w internecie.
Co kręci Czadomana? Piękne kobiety i wyraziste rytmy. W zestawieniu jego ulubionych hitów znalazły się klipy zespołów B-QLL, D-Bomb, After Party, MIG, Classic i Power Play oraz Ewy Basty. Nie zabrakło oczywiście najpopularniejszego klipu samego superbohatera – „Ruda tańczy jak szalona”.

Pierwszą dziesiątkę jego ulubionych teledysków zamknął wielki przebój grupy Weekend „Ona tańczy dla mnie”! Obejrzyjcie już dziś pierwszą i drugą część pierwszego odcinka programu Top 20 w internecie. A kolejnych faworytów Czadomana poznacie w piątek 17 października o godz. 17:00. Sprawdźcie, jakiej muzyki słucha superbohater!Tagi