Polo Tv Newsy „W górę ręce” - spełnij swoje marzenia z dzisiejszym Hitem dnia!

„W górę ręce” - spełnij swoje marzenia z dzisiejszym Hitem dnia!

dodano: 16.09.2014

Macie czasem wrażenie, że wszystko Was przerasta? Marzycie o czymś od dawna ale uważacie, że tylko Was szczęście omija? Głowa do góry. Z dzisiejszym Hitem dnia pokonacie nawet największe przeszkody! Zaśpiewajcie z Exaited „W górę ręce” i znajdźcie swoją drogę do szczęścia.
Czy nasze marzenia mają szansę się urzeczywistnić? Agnieszka Drewnicka z zespołu Exaited wie, jak to osiągnąć. W swoim nowym klipie „W górę ręce” przekonuje nas, że wystarczy mocno czegoś pragnąć, a wszystko się nam uda. Ten utwór to prawdziwy gejzer kipiący optymizmem, siłą woli i dobrą energią. To także nasz dzisiejszy Hit dnia!

Teledysk powstał na wyraźne życzenie fanów. Agnieszka zdradziła nam, że dostawała po koncertach mnóstwo pytań o tę piosenkę. Wiele osób z niecierpliwością czekało na nową produkcję Exaited. I oto jest.

Prace nad teledyskiem trwały wiele godzin i zakończyły się nad ranem. Agnieszka to bardzo wymagająca artystka. Widać to w jej wszystkich dotychczasowych produkcjach. Klip „W górę ręce” także jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Efekt tej wielogodzinnej pracy możecie oglądać już od kliku dni w Polo tv. Dziś za sprawą Hitu dnia „W górę ręce" szczególnie często będzie gościć w Waszych domach.

Tagi