Polo Tv Newsy Wakacje w rytmie disco!

Wakacje w rytmie disco!

dodano: 23.06.2014

Przed Nami beztroski czas wakacji! Już teraz warto zaplanować sobie letni wypoczynek tak, by nie przegapić najlepszej zabawy. A tę gwarantuje nie tylko słońce i pogoda ale również muzyka disco polo! Sprawdźcie gdzie i kiedy zagrają Wasi ulubieńcy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy letnie zestawienie największych i najlepszych imprez disco polo.  

1. Letnie granie z Polo tv...
Trasę rozpoczęliśmy 31 maja koncertem w Wodzisławiu Śląskim. Na scenie pojawili się D-Bomb, Fanatic, Rajmund i Stereo. Koncert prowadziła Elwira Mejk.
20 czerwca odbył się kolejny koncert w Drawsku Pomorskim. Mimo ulewnego deszczu publiczność dopisała. Wszyscy świetnie się bawili przy hitach zespołów: Smiggy, Coolers, Basta, Fanatic i Weekend.
Kolejny koncert w ramach letniego grania odbędzie się 16 sierpnia w Kartuzach! Do zabawy zapraszają Andre, Camasutra, Masters i Basta!
Ostatnim koncertem w Parczewie pożegnamy naszą trasę „Letnie granie z Polo tv..” Na to wydarzenie zapraszamy 31 sierpnia 2014.2. Festiwal Disco Polo Złoty Potok 28 - 29 czerwca 2014. To już druga edycja festiwalu. Zagrają Shazza, Weekend, B-QLL, Stereo, Mejk, Next, Ola Wróbel, Łukash i Damian Banasiak. Start w sobotę 28 czerwca o 19:30.


3. Polo tv Hit Festival w Szczecinku. Startujemy 4 lipca. To będzie wspaniała okazja by rozpocząć wakacje w rytm największych przebojów disco polo. W ramach festiwalu odbędą się aż 4 koncerty z udziałem największych gwiazd, w tym relacjonowany na żywo na antenie Polo tv Koncert Premier. Podczas festiwalu publiczność i widzowie wyłonią najlepszy utwór w głosowaniu SMS-owym. Nominowanych jest 20 piosenek. Swój jubileusz na festiwalu świętować będą cztery zespoły: Akcent, Fanatic, Top-One i Skaner! Na scenie Disco Star pojawią się uczestnicy finału pierwszej i drugiej edycji tego popularnego talent show. Czytaj więcej...


4. Festiwal dobrej zabawy – Sopot 12 lipca godzina 20:00! Wszystkich wielbicieli disco zapraszamy także na wyjątkowy koncert do Opery Leśniej w Sopocie. Imprezę poprowadzi Marcin Siegieńczuk. Poprawa nastroju gwarantowana. Na deskach Opery Leśnej wystąpią m. in. Etna, D-Bomb, Classic, Coolers, Solaris, MIG, Boys i Weekend! Czytaj więcej...

5. 19 Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie – 25-26 lipca 2014. Na to wydarzenie czekają już wszyscy fani najlepszej muzyki disco. Aż trudno uwierzyć, że już po raz dziewiętnasty będziemy bawić się na tym festiwalu. Jego popularność nie tylko nie słabnie ale z roku na rok gromadzi coraz większe rzesze fanów. W tym roku gwiazdami specjalnymi będą Jurij Szatunov, Bad Boys Blue oraz Stachursky. Na scenie pojawią się także Weekend, Boys, Akcent i Classic. Więcej o festiwalu dowiesz się oglądając program Roberta Klatta -Disco Polo Live w każdą sobotę godzina 19:00, Polo tv.

6. Pożegnanie lata jak zwykle w Iłowie w ostatni czwartek sierpnia. Zaśpiewa dla  Was m. in. zespół Akcent!!! Zapraszamy do Iłowa 28 sierpnia.

Do zobaczenia na letnich koncertach.