Polo Tv Newsy Wakacyjna aura w najnowszym Wszystko mi disco.

Wakacyjna aura w najnowszym Wszystko mi disco.

dodano: 13.08.2014

Lato w pełni, także w naszym programie. Przed Wami dwie wakacyjne premiery z prawdziwą egzotyką w tle. Zespół MIG pojechał na zdjęcia do pięknej Chorwacji, a Basta wybrała gorące, egipskie plaże i pustynię. Już w czwartek będziecie mogli podziwiać obie premiery tylko na antenie naszej stacji w programie Maćka Smolińskiego Wszystko mi disco.

Obie premiery, „Wymarzona” grupy MIG i „Kocham ten stan” Basty - mają radosny klimat, są przesycone atmosferą beztroskiej zabawy i wakacyjnego luzu. Z tego widać, że discopolowi artyści chcą wnieść do Waszych domów odrobinę pozytywnej energii i słońca.


Ewa Basta powiedziała nam, że życie jest zbyt krótkie by marnować je na smutki i patos i dlatego ważne są te krótkie chwile szaleństwa, zabawy z przyjaciółmi, oderwania od szarej, czasem smutnej rzeczywistości, stąd pomysł na taki właśnie teledysk. To klip dla pozytywnie zakręconych, nieco szalonych ludzi, którzy potrafią cieszyć się życiem.


Marek Gwiazdowski z grupy MIG podkreślił, że zespół od dawna chciał zrobić wakacyjny przebój, który będzie się ludziom dobrze kojarzył, z pięknymi, niebanalnymi widokami.

Efekt ich pracy zobaczycie już jutro we Wszystko mi disco.

Zobacz już teraz fragment teledysku „Wymarzona” zespołu MIG.>>


Tagi