Polo Tv Newsy Wakacyjna premiera od grupu MIG

Wakacyjna premiera od grupu MIG

dodano: 12.08.2014

Już w czwartek tylko w Polo tv nowy, premierowy klip od grupy MIG pt. „Wymarzona”. Tym razem zespół udał się na zdjęcia aż do pięknej i gorącej Chorwacji. Ciepłe morze, egzotyczne krajobrazy, gorące słońce i oczywiście piękne dziewczyny – to wszystko zobaczycie w najnowszym wakacyjnym hicie zespołu MIG.

- Każdy zespół marzy by nakręcić wspaniały teledysk, który na długo pozostanie w pamięci fanów. My także chcieliśmy stworzyć coś co będzie się dobrze kojarzyć. - powiedział nam Marek Gwiazdowski z grupy MIG. - A wiadomo, że szczególnie miło kojarzą się ludziom wakacje w pięknych miejscach, dlatego zdecydowaliśmy się na zdjęcia w Chorwacji.

Wybór miejsca nie był przypadkowy. Chorwacja to popularny kierunek wakacyjny. Zespół znał to miejsce z poprzednich, letnich wojaży, stąd pomysł by powrócić tam z ekipą zdjęciową.

- Słońce, morze, dużo skał, niebanalne krajobrazy i nieco egzotyczna roślinność – zdecydowaliśmy wspólnie, zespołowo, że chcemy właśnie takiego klipu. - zdradził nam Marek.
W czwartek w programie Wszystko mi disco sami będziecie mogli ocenić efekt pracy muzyków i ekipy realizacyjnej. Już dziś tylko w Polo tv zobacz zdjęcia z najnowszej produkcji MIG „Wymarzona”.
Galeria zdjęć>>
 
Tagi