Polo Tv Newsy Walentynkowa Gala Disco Polo w Gdyni. Zagrają m.in. Boys, After Party i Power Play

Walentynkowa Gala Disco Polo w Gdyni. Zagrają m.in. Boys, After Party i Power Play

dodano: 10.02.2015

14 lutego w Gdyni zabije Wam mocniej serce! To właśnie tam odbędzie się Walentynkowa Gala Disco Polo! Na scenie pojawią się zespoły: Boys, After Party, Power Play, Piękni i Młodzi, Coolers, Covers, Stereo, Freaky Boys i Andre! Bądźcie z nami i przeżyjcie wyjątkowe chwile z ukochaną osobą przy najlepszych hitach muzyki tanecznej! Po koncercie czeka Was jeszcze dodatkowa atrakcja. Wszyscy chętni będą mogli balować do białego rana w salach gdyńskiego FACECLUBu na specjalnym after party!Nie przegapcie najgorętszego koncertu tego karnawału. Już 14 lutego na scenie Gdynia Arena odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie: Walentynkowa Gala Disco Polo. Z uwagi na stan zdrowia Zenka Martyniuka i jego pobyt w szpitalu na Gali nie pojawi się grupa Akcent. Na scenie zamiast niego wystąpi inna mega gwiazda sceny disco polo - formacja Boys, która na gdyńską Galę przybędzie prosto z Londynu!

Na scenie swoje największe hity o miłości i nie tylko, zaśpiewają także Power Play, After Party, Andre, Piękni i Młodzi i wielu innych! Koncert poprowadzą dla Was prezenterzy stacji Polo tv: Edyta Folwarska i Jacek Mędrala.

Bilety w cenie 39 złotych kupicie we wszystkich salonach Empik oraz na www.eventim.pl.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na wyjątkowe After Party do FACECLUBu. Wszystkich zainteresowanych zawiozą do klubu podstawione autokary. Wejście na imprezę z biletami z gali!


Relację z imprezy będziecie mogli zobaczyć także na antenie Polo tv. Więcej na ten temat już wkrótce.Tagi