Polo Tv Newsy Wielka feta z okazji jubileuszu Zenka Martyniuka w Polo tv!

Wielka feta z okazji jubileuszu Zenka Martyniuka w Polo tv!

dodano: 12.09.2014

Już w niedzielę zapraszamy na drugą część koncertu z okazji 25-lecia grupy Akcent! Największe przeboje Zenka Martyniuka zaśpiewają tym razem zespoły Boys, Classic, Weekend i MIG! Wspaniałą fetę zakończy występ zagranicznej gwiazdy Fun Factory! Koniecznie oglądaj jubileusz Maryniuka w Polo tv!
To były najgorętsze urodziny tego roku. Zenek Martyniuk wraz z Akcentem świętował swój wielki jubileusz. W koncercie udział wzięło jego wielu przyjaciół z branży disco polo. Ci, którym dane było wystąpić dla Zenka ogromnie to przeżyli. To wielki zaszczyt ale i prawdziwe wyzwanie zmierzyć się z twórczością króla disco polo. Bądźcie z nami w niedzielę 14 września i posłuchajcie jak brzmi „Gwiazda” w wykonaniu grupy MIG.
Radek Liszewski zdradził nam przed występem, że drży z emocji. Jak wypadła „Królowa nocy” w jego wykonaniu? Przekonacie się o tym już w niedzielę. Koncert zakończył występ gwiazdy specjalnej. Formacja Fun Factory rozgrzała Iłów swoimi największymi hitami - „I Wanna Be With U”, „Celebration” i „Doh Wah Diddy”.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! 14 września, godzina 20:05, tylko w Polo tv.
Tagi