Polo Tv Newsy Wielka walentynkowa Gala Disco Polo w O2 Arenie w Londynie! Już dziś zarezerwujcie miejsca na jedyne w swoim rodzaju Walentynki disco polo!

Wielka walentynkowa Gala Disco Polo w O2 Arenie w Londynie! Już dziś zarezerwujcie miejsca na jedyne w swoim rodzaju Walentynki disco polo!

dodano: 22.01.2015

Najpopularniejsze gwiazdy disco polo zagrają dla zakochanych w Londynie! Zabierz swoją drugą połówkę na najgorętszy koncert sezonu! Boys, Weekend, Jorrgus wystąpią dla Was w klubie indygo na terenie O2 Areny już 13 lutego. Londyńskie Walentynki disco polo startują o godz. 20:00, wstęp już od 19:00!Wielka radość dla wszystkich fanów polskiej muzyki tanecznej mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Już 13 lutego w klubie indygo na terenie O2 Areny pojawią się legendy sceny disco polo, by zagrać dla wszystkich zakochanych. Nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie miejsca na to wyjątkowe wydarzenie! Niech te Walentynki będą inne niż wszystkie!

O2 Arena to jeden z największych obiektów widowiskowych świata. Występowali tu m.in. Michael Jackson, Prince, Rihanna, Britney Spears, Kylie Minogue, Madonna, Spice Girls, Miley Cyrus oraz Justin Bieber. Teraz do tego grona dołączą także największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej: Boys, Weekend i Jorrgus! Pojawią się oni na wielkiej walentynkowej Gali Disco Polo już w piątek 13 lutego.

Relację z tego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na antenie Polo tv. Nasi prezenterzy pojawią się tam z kamerą! Więcej informacji na temat koncertu, występujących zespołów i biletów znajdziecie TU.
Tagi