Polo Tv Newsy Wielki debiut zespołu News, najmłodszego dziecka wytwórni fonograficznej Green Star na festiwalu w Ostródzie

Wielki debiut zespołu News, najmłodszego dziecka wytwórni fonograficznej Green Star na festiwalu w Ostródzie

dodano: 30.07.2014

Zespół News pojawił się na 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Koncercie Debiutów. Dla tak młodego zespołu to ogromne przeżycie i duża satysfakcja. Na dodatek nie był to jedyny ich występ na tej imprezie. Muzycy zagrali także u boku Rajmunda podczas Koncert Premier. Grupa ma w swoim składzie znakomitych instrumentalistów, którzy wspomagają innych artystów z wytwórni Green Star. Prawdziwą niespodzianką był jednak ich udział w koncercie Jurija Szatunova, wielkiej gwiazdy tegorocznego festiwalu.
Zespół News zaistniał na rynku disco polo w 2013 roku, choć już wcześniej członkowie grupy koncertowali na weselach, imprezach okolicznościowych i dancingach. Liderem formacji jest Marek Lemieszek, wokalista odpowiedzialny za wszystkie kompozycje i teksty zespołu. Prócz niego na scenie pojawia się jeszcze druga wokalistka Patrycja Kobyłka, gitarzysta Błażej Oleszek, perkusista Waldemar Pokora oraz klawiszowiec Michał Ścibiorski. W czerwcu tego roku podpisali oni kontrakt z wytwórnią fonograficzna Green Star z Białegostoku.

Grupa ma na swoim koncie już dwa teledyski: „Proszę zostań” oraz „Znowu jest naj”. Już wkrótce w Polo tv premiera ich kolejnego klipu „Tylko bądź”. Jest to szybki, dynamiczny utwór z refleksyjnym tekstem. Wokalista grupy Marek Lemieszek pragnie wyróżnić się spośród innych wykonawców disco polo nietuzinkowymi tekstami swoich utworów.

Tylko u nas zdjęcia z najnowszego teledysku grupy News.

Tagi