Polo Tv Newsy Wielki jubileusz zespołu Fanatic! Zobacz ich zdjęcia z początków kariery. GALERIA ZDJĘĆ!

Wielki jubileusz zespołu Fanatic! Zobacz ich zdjęcia z początków kariery. GALERIA ZDJĘĆ!

dodano: 29.05.2014

Fanatic – prawdziwa legenda disco polo. To oni tworzyli podwaliny dla całego nurtu muzyki chodnikowej w Polsce. Ich pierwsze nagrania powstawały nie w wielkich wytwórniach ale w zaciszu domowym. To właśnie te utwory stały się później wielkimi hitami disco polo. W tym roku obchodzą swój wielki jubileusz, 25-lecie powstania. Zobacz jak wyglądali na początku swojej muzycznej kariery. Teraz tylko u nas archiwalne zdjęcia grupy Fanatic!

Któż nie zna słynnej „Czarownicy”? Swego czasu gościła na każdej zabawie, w każdej polskiej dyskotece. Śpiewali ją wszyscy – młodzi i starzy. Można śmiało powiedzieć, że to utwór ponadczasowy. Dziś również chętnie śpiewany. Chłopaki z zespołu nie kryli wzruszenia gdy usłyszeli go w cudzym wykonaniu podczas pierwszej edycji programu Disco Star. Zespół ma na koncie wiele wspaniałych przebojów: Spadaj mała, Wakacyjna przygoda, Zakochany chłopak, Łatwa dziewczyna, Miłości sens, Nowy rozdział, Magia słów, Tak Cię pragnę. Te utwory mają swoich wiernych fanów nie tylko w Polsce. Fanatic wielokrotnie koncertował poza granicami naszego kraju. Niewiele zespołów może się pochwalić występem w Sali Kongresowej, czy w Katowickim Spodku. Ich oklaskiwało tam kilka tysięcy ludzi!


Chłopaki znają się jeszcze ze szkolnych lat. Inne zespoły disco polo rozpadały się lub zmieniały a oni trwają niezmiennie już od 25 lat! Cóż, to co dobre powinno trwać. Powróćmy choć na chwilę do tamtych dni.

ZOBACZCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII