Polo Tv Newsy Wielki sukces Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku! PODSUMOWANIE Czy wróci za rok jako impreza cykliczna?

Wielki sukces Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku! PODSUMOWANIE Czy wróci za rok jako impreza cykliczna?

dodano: 18.07.2014

Media rozpisują się o spektakularnym sukcesie Polo tv Hit Festivalu. Na wielu portalach internetowych pojawiły się informacje na temat tego muzycznego wydarzenia. Nikt, nawet organizatorzy imprezy, nie przewidzieli aż tak wielkiego zainteresowania. Czy to oznacza, że Polo Tv Hit Festival powróci za rok jako dwudniowa impreza cykliczna? Możemy zdradzić, że trwają już rozmowy na ten temat.

Fot. Artur Hojny SE

Impreza odbyła się 4 lipca w pięknym Szczecinku. Na scenie pojawiły się legendy disco polo – Akcent, Top-One, Fanatic, Skaner, Classic i Boys. Publiczność bawili też młodsi stażem ale nie mniej popularni muzycy. W koncercie transmitowanym na żywo w stacji Polo tv wystąpili m.in. Weekend, Exaited, Power Play, D-Bomb, MIG, Masters, Mejk, Basta, Diament, Rajmund i Etna. Publikę do czerwoności rozgrzał też występ ekscentrycznego Czadomana.

Fot. Artur Hojny SE

Na koncercie bawiło się około 10 tys osób. Transmisję „live”z Koncertu Premier śledziło w tym samym czasie przed telewizorami aż 1,2 mln widzów. Dało to Polo tv 2,23 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie komercyjnej oraz 1,58 proc. wśród wszystkich widzów. Przeciętną minutę programu oglądało ponad 200 tys. osób!

Fot. Artur Hojny SE

Tak wielkie zainteresowanie imprezą zaskoczyło nawet organizatorów.
- Do końca nie wiedzieliśmy czego się mamy spodziewać – mówi Marcin Bachara, dyrektor Polo tv Hit Festivalu. Powodzenie imprezy zależało głównie od publiczności. A ta nie zawiodła! Ostatecznie okazało się, że zainteresowanie festiwalem było ogromne, a bilety sprzedały się błyskawicznie - mówi Bachara

Fot. Artur Hojny SE

Organizatorzy bardzo poważnie myślą o tym by Polo tv Hit Festival stał się imprezą dwudniową. Podniosłoby to rangę festiwalu. Na scenie dzięki temu mogłoby zaprezentować się jeszcze więcej Waszych ulubionych gwiazd.
- Miasto Szczecinek jest bardzo zadowolone z przebiegu imprezy. My także oceniamy współpracę na miejscu bardzo pozytywnie. Widać, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu koncerty. Polo tv Hit Festiwal okazał się strzałem w dziesiątkę i już teraz trwają rozmowy by przekształcić go w dwudniowe, cykliczne święto muzyki disco polo. - zdradził nam Marcin Bachara.