Polo Tv Newsy Wielkie święto muzyki disco polo! 4 lipca - Polo tv Hit Festival.

Wielkie święto muzyki disco polo! 4 lipca - Polo tv Hit Festival.

dodano: 02.07.2014

Już tylko 2 dni dzielą nas od I Ogólnopolskiego Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku! To będzie najgorętsze, muzyczne wydarzenie wakacji. Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo! Nie możecie tego przegapić! 4 lipca Szczecinek – bądźcie tam razem z nami!

Zobaczycie aż cztery koncerty. Specjalnie dla Was zagrają: Akcent, Boys, Classic, Skaner, Fanatic, Top – One, Exaited, Power Play, Basta, Mejk, Weekend, D-Bomb, Masters, MIG, Impuls, Rajmund, Milano, Etna, Pudzian Band, Marcin Siegieńczuk, Diadem, Czadoman i Jago Young. Usłyszycie także młodych wykonawców, którzy walczyli o tytuł Disco Star w tym oczywiście zwyciężczynię tegorocznej edycji, Agnieszkę Mortkę. Świętować będziemy jubileusze czterech zespołów!
Koncert Premier transmitować będziemy na żywo w Polo tv 4 lipca o 20:00. To właśnie Wy zdecydujecie kto otrzyma główną nagrodę festiwalu - statuetkę Super Premiery. Przypominamy, że o ten tytuł walczy 20 utworów, które można obejrzeć i usłyszeć na naszej festiwalowej stronie internetowej. Głosowanie na najlepszą premierę odbędzie się podczas koncertu live w najbliższy piątek. Koncert poprowadzą prezenterzy stacji Polo tv Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Tagi