Polo Tv Newsy Wokalista Beat Magic Emil Jeleń i pierwsza zmiana VOX FM czyli Norbert, Ania i Konrad w nietypowych rolach w świątecznej piosence „Znowu mamy święta”! Zobaczcie już dziś!

Wokalista Beat Magic Emil Jeleń i pierwsza zmiana VOX FM czyli Norbert, Ania i Konrad w nietypowych rolach w świątecznej piosence „Znowu mamy święta”! Zobaczcie już dziś!

dodano: 12.12.2014

Radosna atmosfera, świąteczny klimat, skoczna nuta, wesoły aniołek, renifer i nieco perwersyjny Mikołaj – to wszystko znajdziecie w najnowszym klipie Grupy Beat Magic. Emil Jeleń poczuł magię świąt i postanowił podarować swoim fanom coś wyjątkowego. Tak powstał niezwykle radosny teledysk do piosenki pt. „Znowu mamy święta”. Przy tym utworze na pewno się uśmiechniecie!Co robi w święta renifer? Ciągnie sanie z Mikołajem? Niekoniecznie. W najnowszym teledysku Beat Magic zajmuje się lepieniem pierogów, wypoczywa w kołysce i przyprawia rogi. Aniołek sypie śniegiem po chałupie a Mikołaj czasem coś obnaża. Święta na wesoło? A czemu nie. Emil Jeleń postanowił w tym roku wnieść w nasze życie trochę radości.Tak narodził się pomysł na niezwykle wesołą piosenkę świąteczną. Artysta zaprosił do współpracy dziennikarzy radia VOX FM: Anię Chmiel, Norberta Bieńkowskiego oraz Konrada Piwowarskiego. Ta wesoła trójka wniosła do klipu charakterystyczne poczucie humoru. Piosenka „Znowu mamy święta” na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Jesteście ciekawi? Obejrzyjcie ten niezwykły teledysk już dziś!


Tagi