Polo Tv Newsy Wspaniała wiadomość dla wielbicieli grupy Weekend - dyskografia kolekcjonerska zespołu już wkrótce w sklepach!

Wspaniała wiadomość dla wielbicieli grupy Weekend - dyskografia kolekcjonerska zespołu już wkrótce w sklepach!

dodano: 03.11.2014

Tego jeszcze nie było! Wielka gratka dla fanów grupy Weekend - dyskografia kolekcjonerska już wkrótce pojawi się w sprzedaży. W skład płytoteki wchodzić będzie 6 albumów w formie książek z płytami CD. Kolekcję otwiera najnowszy, premierowy krążek grupy Weekend „Będziesz na zawsze”, który pojawi się w sprzedaży już 6 listopada!Na „Będziesz na zawsze” znajdziecie 11 nowych utworów, w tym „Zostań na Noc”, „Zniosłem tyle kłamstw" oraz tytułowy utwór „Będziesz na zawsze”. Dodatkową atrakcją będą zdjęcia z najnowszej sesji fotograficznej zespołu.

Prawdziwą gratką dla fanów grupy będą wchodzące w skład albumów książki, w których będzie można przeczytać o kulisach powstawania wszystkich utworów. Opowiada o nich charyzmatyczny lider grupy Radek Liszewski.

Płyty będą ukazywać się w kolejności od najnowszej do najstarszej. W skład kolekcji wejdzie także krążek z kolędami! Dyskografia grupy Weekend będzie sprzedawana w kioskach, salonikach prasowych, stoiskach z prasą w supermarketach oraz na stronie hitsalonik.pl.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wreszcie cała dyskografia mojego zespołu ukaże się na rynku. Odczuwam to jako mój wielki sukces – zdradził nam Radek Liszewski.


Daty ukazywania się kolejnych albumów:

Będziesz na zawsze – na rynku od 6 listopada 2014
Ona tańczy dla mnie – na rynku od 13 listopada 2014
Kolędy – na rynku od 27 listopada 2014
Tak jak czuję – na rynku od 11 grudnia 2014
Deja Vu – na rynku od 23 grudnia 2014
Początki – na rynku od 8 stycznia 2015
Tagi