Polo Tv Newsy Wszyscy kochają Maćka!

Wszyscy kochają Maćka!

dodano: 01.09.2014

Znacie tego przystojniaka? To on prowadzi największe koncerty i festiwale disco polo. Kochaj go wszyscy - i gwiazdy i publiczność. Jego motto życiowe - być sobą, iść swoją drogą i życzyć innym jak najlepiej! Taki jest właśnie Maciej Smoliński - najpopularniejszy prezenter naszej stacji i ulubieniec publiczności.
Prezenter Polo tv to prawdziwy tytan pracy. Okres wakacji to dla niego czas wytężonego wysiłku, ale jak sam mówi, kocha to robić. W tym roku przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, prowadząc dla Was największe koncerty. Kiedy wychodzi na scenę, daje z siebie wszystko. Publiczność wita go owacjami. Nikt, tak jak on, nie potrafi rozgrzać fanów, nawet, gdy z nieba leje deszcz. Nie sposób się z nim nudzić. Jest dowcipny, utalentowany i przystojny. Potrafi śpiewać, tańczyć i rozbawić do łez. Nie tylko prowadzi największe festiwale w Polsce, jest także twórcą dwóch autorskich programów w najpopularniejszej stacji muzycznej w kraju. To on pokazuje Wam najświeższe nowości od Waszych idoli. Zagląda z kamerą na plan teledysków i za kulisy festiwali. Gwiazdy nie mają przed nim tajemnic.
O jego popularności świadczy też liczba wpisów na jego oficjalnej stronie facebookowej. Znajdziecie tam jego liczne zdjęcia, informacje o najważniejszych imprezach w kraju i komentarze. Maciej jest wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego. Chcecie poznać go bliżej? Zaglądajcie regularnie na jego facebookowy fanpage. Kto wie czym Was jeszcze zaskoczy!