Polo Tv Newsy WSZYSTKO MI DISCO - odcinek świąteczny kipiący od atrakcji!

WSZYSTKO MI DISCO - odcinek świąteczny kipiący od atrakcji!

dodano: 18.12.2013

WSZYSTKO MI DISCO - odcinek świąteczny programu Maćka Smolińskiego już w czwartek 19 grudnia. A w nim - całe mnóstwo atrakcji, premiery teledysków i coś absolutnie specjalnego dla fanów zespołu Akcent!

WSZYSTKO MI DISCO - odcinek świąteczny programu Maćka Smolińskiego już w czwartek 19 grudnia o 17:15 na antenie Polo TV! Widzów czeka całe mnóstwo atrakcji: będą aż 4 premiery klipów: Casandra "Pada śnieg", Fortex i Stereo - "Taka jedyna noc", Skaner "Świąteczny cud" i Silesia Group - "Magiczny Czas". Zobaczymy też jak Zenek Martyniuk z zespołu Akcent i Agnieszka Drewnicka z grupy Exaited opowiadają o smakach świąt, o prezentach jakie chcieliby dostać oraz o tym, jak wyglądają święta w ich domu.

Pojawi się także coś, na co bardzo czekali fani Akcent. Zespół po raz pierwszy od 12 lat pracuje nad zupełnie nowym teledyskiem! Klip będzie promował piosenkę "W sercu mi graj" - nagraną wspólnie z Exaited. Na premierę klipu i making of przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać, ale w świątecznym odcinku Wszystko Mi Disco poznamy przedsmak video, kręconego w Białymstoku w pięknym apartamencie. Tego nie można przegapić!

Jeśli w szale gwiazdkowych zakupów przegapicie świąteczny odcinek Wszystko Mi Disco - nic straconego! Powtórkę będzie można obejrzeć w poniedziałek 23 grudnia o godzinie 10:10 oraz 24 grudnia w Wigilię o godzinie 14:10. Zapraszamy!Tagi