Polo Tv Newsy Wszystko mi disco - premiera nowego klipu Jago Young. Jak się kręci na mieście?

Wszystko mi disco - premiera nowego klipu Jago Young. Jak się kręci na mieście?

dodano: 01.07.2014

W najbliższym programie Macka Smolińskiego Wszystko mi disco zobaczycie premierę nowego klipu zespołu Jago Young „Nie powiesz nie”. Teledysk kręcono w Rzeszowie. Grupa odchodzi już od klipów kręconych w studio. Tym razem poszli na całość i razem z ekipą ruszyli w miasto.Pomysł na piosenkę podsunął im Sebastian Malicki, wokalista zespołu MOTIF, który również brał udział w programie Disco Star. Jest on również aranżerem większości utworów Jago Young. Scenariusz teledysku przygotowali już sami członkowie grupy. Praca na planie przebiegała bez większych problemów. Każdy wiedział dokładnie, co ma robić. Podczas kręcenia zdjęć na rzeszowskim rynku zdarzyła się zabawna sytuacja. W pewnej chwili do chłopaków podszedł mężczyzna i ostrzegł ich, że na rynku wszędzie ukryte są kamery, które śledzą każdy ich ruch.


Panowie z zespołu miło wspominają pracę nad nowym klipem. - Poszliśmy całościowo w plener, aby pokazać nas z trochę innej, bardziej humorystycznej i wyluzowanej strony. Poznaliśmy masę ludzi, którzy z ciekawością podchodzili do nas i pytali, co i kto itd - tłumaczą chłopaki z Jago Young.

Było to dość zabawne dla ekipy, gdyż, jak podkreślają członkowie zespołu, ludzie, których spotkali byli bardzo oryginalni. Nową piosenkę zobaczycie już w najbliższy czwartek, 3 lipca, w programie Wszystko mi disco o godzinie 17:15.


Tagi