Polo Tv Newsy Zabawa w fontannie i Miss Podlasia w teledysku Mastersa!

Zabawa w fontannie i Miss Podlasia w teledysku Mastersa!

dodano: 30.06.2014

Praca na planie klipu to ciężka praca. I choć zabawa w fontannie może wydawać się czymś przyjemnym w upalny dzień, jeśli trwa godzinami, może okazać się także męcząca. Przekonał się o tym Paweł Jasionowski z formacji Masters, który opowiedział nam jak wyglądała praca na planie „Słodkiej jak miód”. Poznaj historię nominowanej piosenki.

- Długo będę wspominał pracę nad teledyskiem "Słodka jak miód"! :-) Klip był kręcony w Piasecznie - zdjęcia trwały cały dzień. Występowali tancerze z formacji tanecznej Szał z Białegostoku oraz Gabriela Mikołajczuk - Miss Podlasia 2013. Tworzymy zaufaną i zgraną ekipę - tancerze Szału towarzyszą mi na koncertach a z Gabrysią współpracowaliśmy wcześniej, przy okazji innego teledysku. Tego dnia był upał, wszyscy tańczyliśmy w fontannie - nie była to tylko dobra zabawa, ale też ciężka praca. Autorką choreografii do klipu jest Bernadetta Ziółek. Po całym dniu na planie w wodzie okazało się, że wszyscy zmieniliśmy kolor skóry na czerwony! Najzabawniej wyglądali ludzie w okularach :-)


Teledysk jest nominowany do Super Premiery na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Można go zobaczyć na naszej stronie festiwalowej oraz na antenie Polo tv. Piosenka prowadzi także w głosowaniu czytelników Super Expressu na przebój wakacji.
Obejrzyj nominowany klip>>
Tagi