Polo Tv Newsy Zaborcza matka i pragnący samodzielności syn. Sprawdź, co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco

Zaborcza matka i pragnący samodzielności syn. Sprawdź, co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco

dodano: 20.11.2014

Czy matka zawsze wie, co jest najlepsze dla jej syna, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór kobiety jego życia? Już w sobotę o 18:00 przekonacie się do czego zdolna jest zaborcza matka. Czy podstęp i intryga pozwolą kobiecie zatrzymać przy sobie ukochanego jedynaka? Sprawdźcie już dziś, co się wydarzy w kolejnym odcinku „Miłości w rytmie disco"!Karolina jest wdową. Od kilkunastu lat samotnie wychowuje syna Przemka. Jedynak jest dla niej całym światem. Chce żeby chłopak zrobił karierę, jak jego nieżyjący ojciec, który był sędzią. Syn Karoliny marzy o samodzielności. Od dłuższego czasu planuje wynajęcie własnego mieszkania. Zaborcza matka nie chce o tym nawet słyszeć.

Na dyskotece Przemek spotyka Izę. Dziewczyna pracuje w sklepie. Młodzi zaczynają się spotykać. Kiedy Przemek przyprowadza Izę do domu, jego matka wpada w popłoch. Jest przeciwna temu związkowi. Nie tak wyobrażała sobie przyszłą synową. Próbuje nawet na osobności przekupić Izę, by zostawiła jej syna w spokoju. Gdy dziewczyna odmawia, zaborcza matka wprowadza w życie plan awaryjny, mający skompromitować dziewczynę. Czy intryga Karoliny powiedzie się? Czy Przemek zerwie kontakty z Izą?Co jeszcze wydarzy się w dziewiątym odcinku serialu? Jak zawsze mamy dla Was wspaniałą muzykę, największe przeboje oraz fragmenty koncertów gwiazd. Przy czyich przebojach będą bawić się bohaterowie tego odcinka? W tym tygodniu w naszym serialu pojawi się zespół Boys!

Już teraz zobaczcie zapowiedź dziewiątego odcinka naszego serialu!


Tagi