Polo Tv Newsy Żądza seksu kontra czysta miłość – co okaże się silniejsze? Przekonaj się już teraz! Miłość w rytmie disco - siódmy odcinek już w internecie!

Żądza seksu kontra czysta miłość – co okaże się silniejsze? Przekonaj się już teraz! Miłość w rytmie disco - siódmy odcinek już w internecie!

dodano: 08.11.2014

W tym odcinku nie zabraknie gorących emocji i prawdziwych namiętności. Nikola będzie musiała stawić czoła zdradzie ukochanego zaś jej przyjaciółka Agata wpadnie w sidła własnych żądz. Czy dziewczyny wyjdą z tej próby zwycięsko? Oglądaj już teraz kolejny odcinek serialu Miłość w rytmie disco i poznaj prawdę.

Już dziś poznasz reakcję Nikoli na wiadomość o zdradzie Pawła. Czy zraniona kelnerka znajdzie w sobie dość siły i przebaczy ukochanemu? Czy Paweł wyrazi skruchę i przeprosi za swoje wybryki?
Kraj produkcji: Polska

Oglądaj kolejny odcinek naszego serialu i poznaj historię miłości Agaty i Damiana. Dziewczyna bardzo pragnie intymnego zbliżenia z ukochanym ale ten nie dopuszcza myśli o seksie. Chłopak przeżył w przeszłości zawód miłosny i teraz nie chce powtarzać tego błędu, dlatego nie zgadza się na łóżkowe zabawy. Mimo usilnych prób Agacie nie udaje się przełamać jego oporów. Zdesperowana dziewczyna rzuca się w ramiona innego. Jakie będą tego konsekwencje? Czy jedna noc z nieznajomym może zaważyć na całym życiu? Jesteście ciekawi co się wydarzy? Oglądajcie już teraz siódmy odcinek serialu Miłość w rytmie disco.

OBEJRZYJ POPRZEDNIE ODCINKI SERIALU MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO