Polo Tv Newsy Zapomnieć muszę o Tobie - Siegieńczuk w nostalgicznej odsłonie już wkrótce w Polo tv

Zapomnieć muszę o Tobie - Siegieńczuk w nostalgicznej odsłonie już wkrótce w Polo tv

dodano: 26.08.2014

Marcin Siegieńczuk to artysta nieszablonowy. Jego piosenki są często ostrą satyrą na nasz świat. Muzyk pracuje właśnie nad nowym teledyskiem. Tym razem będzie to jednak romantyczna ballada - „Zapomnieć muszę o Tobie”. Premiera już pod koniec września.
Trwają właśnie zdjęcia do najnowszej produkcji Marcina Siegieńczuka. Artysta ma w swoim dorobku zarówno wesołe klipy w stylu „Yabadabado" jaki i spokojne, nastrojowe piosenki. Niedawno ukazała się płyta artysty Grande Cojones, co po hiszpańsku oznacza „wielkie jaja". Dwa klipy, które powstały po jej premierze „Umcia, umcia pękła gumcia” i „Grande Cojones” miały charakter raczej satyryczny. Najnowsze dzieło Marcina zapowiada się zupełnie inaczej.

„Zapomnieć muszę o Tobie” to nostalgiczny utwór o utraconej miłości. Piosenka pokazuje nam zupełnie inną, romantyczną naturę artysty. W teledysku obok Marcina pojawi się piękna kobieta. To jego żona, Dominika. Premiera klipu zapowiadana jest na 27 września. Już dziś, tylko w Polo tv, możesz zobaczyć zdjęcia z planu tego teledysku.Tagi