Polo Tv Newsy Zapowiedź 17. Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie oraz dużo dobrej muzyki. Oglądaj Disco Polo Live!

Zapowiedź 17. Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie oraz dużo dobrej muzyki. Oglądaj Disco Polo Live!

dodano: 22.08.2014

Mnóstwo dobrej muzyki, gości i notowanie listy przebojów – to wszystko już w sobotę w programie Disco Polo Live. Czeka Was także specjalne zaproszenie na 17. Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowali dla Was organizatorzy tej wspaniałej imprezy.
Gościem Roberta Klatta będzie debiutujący na polskim rynku muzycznym zespół Never z Białegostoku. Kamil i Mariusz występują razem dopiero od 3 lat, a już spełniają swoje największe marzenia. Mają za sobą występ na tegorocznym Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Nagrali też płytę w wytwórni Green Star. Specjalnie dla Was w programie premiera ich najnowszego klipu „Wenus”.

W notowaniu listy przebojów pojawi się piosenka „Niebo za rogiem” w wykonaniu duetu Classic i Boys. Ponadto wielki hit jurorów Disco Star „Taka miłość”, a także piosenka „Nie ma mocnych na Mariolę” grupy MIG a na miejscu pierwszym niespodzianka!


Oglądaj magazyn muzyczny Disco Polo Live już w sobotę 23 sierpnia godzina 19:00, a już teraz zobacz zapowiedź programu.Tagi