Polo Tv Newsy Zapraszamy do wspólnej zabawy! Stwórz razem z nami listę, na której znajdą się najlepsze teledyski disco polo i oglądaj program Top 100 Teledysków Disco Polo!

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Stwórz razem z nami listę, na której znajdą się najlepsze teledyski disco polo i oglądaj program Top 100 Teledysków Disco Polo!

dodano: 11.02.2015

Jeszcze dziś możesz zagłosować na najlepsze teledyski disco polo w plebiscycie Polo tv! Jak to zrobić? Wejdź na podstronę głosowania na stronie Polotv.pl i z listy 15 propozycji wybierz pięć swoich ulubionych klipów! Wyniki głosowania podamy w programie Top 100 Teledysków Disco Polo!Baw się razem z nami i oglądaj swoje ulubione teledyski disco polo! Już teraz możesz zagłosować na swoje ulubione klipy na podstronie naszego plebiscytu Top 100 Teledysków Disco Polo na stronie Polotv.pl.

Piosenki, które najbardziej kochacie prezentujemy Wam co tydzień w programie Top 100 Teledysków Disco Polo. Jest to zupełnie nowy program telewizji Polo tv, w którym wspólnie z Wami tworzymy ranking teledysków, które najbardziej kochacie!

Chcecie, żeby Wasze ulubione klipy znalazły się w czołówce naszego plebiscytu? Oddajcie na nie swój głos! Stronę, na której możecie głosować znajdziecie TU.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, 16 lutego, do godziny 20:00. Ale zabawa na tym się nie skończy! Chwilę później rozpocznie się kolejny plebiscyt! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, do głosowania i do oglądania Top 100 Teledysków Disco Polo!