Polo Tv Newsy Zderzenie kultur i pokoleń w wielkim przeboju sprzed lat „Do zakochania jeden krok”. Jego premiera już jutro w Polo tv!

Zderzenie kultur i pokoleń w wielkim przeboju sprzed lat „Do zakochania jeden krok”. Jego premiera już jutro w Polo tv!

dodano: 17.11.2014

Któż nie pamięta słynnego przeboju „Do zakochania jeden krok”? Teraz będziecie mogli zobaczyć go w wersji disco polo. Po ten wielki hit sięgnął bowiem Andre. W teledysku udział wziął pierwszy wykonawca tej piosenki Andrzej Dąbrowski. Na planie pojawiła się także zjawiskowa Anita.Już jutro w Discopolot - Premiery zabierzemy Was na plan najnowszego klipu Andre. Tym razem artysta sięgnął jednak do repertuar sprzed lat, wielkiego przeboju Andrzeja Dąbrowskiego „Do zakochania jeden krok”.Zdjęcia kręcono w jesiennej aurze warszawskiej starówki. Na planie pojawili się przepiękne Anita, przystojny Alan i Andre.

 

 W jakiej roli wystąpił tym razem Wasz idol? Tego dowiecie się już jutro o 17:15 w programie Discopolot Premiery. Zdradzimy tylko, że bez jego pomocy strzała amora nie trafiłaby do celu!
Jak Andre poradził sobie z wielkim przebojem Andrzeja Dąbrowskiego i jak układała im się współpraca na planie teledysku? Co o muzyce disco polo sądzi wybitny estradowiec? Chcecie wiedzieć? Odpowiedzi na te pytania o 17:15 we wtorkowym programie Discopolo Premiery.

 

 

 

Tagi