Polo Tv Newsy Zdobądź bilety na koncert Kylie Minogue w Polsce!

Zdobądź bilety na koncert Kylie Minogue w Polsce!

dodano: 22.10.2014

Już 30 października w hali łódzkiej Atlas Areny wydarzenie, na które fani Kylie Minogue czekali od dawna! Niekwestionowana królowa muzyki pop zagra tego dnia specjalnie dla Was! Będzie to jeden z 31 koncertów, na których urocza wokalistka wystąpi podczas swojej wielkiej europejskiej trasy koncertowej! Mamy dla Was aż 5 podwójnych zaproszeń na ten niesamowity koncert. O bilety na koncert Kylie Minogue w Polsce będziecie mogli walczyć już od jutra!
Trwa wielka trasa koncertowa Kylie Minogue promująca jej najnowszy album „Kiss me Once”. Płyta pojawiła się w sprzedaży 17 marca 2014 roku. To dwunasty album w dorobku artystki, na który fani wokalistki czekali aż cztery długie lata. Kylie to prawdziwa rekordzistka. Każdy z jej dotychczasowych albumów zdobył status srebrnej, złotej bądź platynowej płyty. Żeby tego było mało, jest to także jedyna artystka, której albumy docierały do pierwszego miejsca listy przebojów w Wielkiej Brytanii w ciągu czterech kolejnych dekad. To właśnie z tego powodu wokalistka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa.

Podczas łódzkiego koncertu artystka zaprezentuje swoje najnowsze hity a także dobrze Wam znane przeboje :„I Can't Get You Out of My Head”, „Love at First Sight" czy „I Should Be So Lucky”. Chcielibyście usłyszeć to na żywo? Mamy dla Was aż 5 podwójnych zaproszeń na ten niesamowity koncert. Jedno z nich może być Wasze! Szczegóły już jutro na naszej stronie internetowej.Nie przegapcie tego!

Tagi