Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk i zespół Akcent triumfują w USA

Zenek Martyniuk i zespół Akcent triumfują w USA

dodano: 12.12.2014

Zenek Martyniuk i zespół Akcent mają fanów na całym świecie. Ich miłośnicy w Stanach zgotowali im iście królewskie przyjęcie. Trasa koncertowa z występami w Chicago, New Jersey i Nowym Jorku okazała się wspaniałym sukcesem. – Koncerty były praktycznie wyprzedane – mówią organizatorzy.Jak informuje amerykańska edycja „Super Expressu” Zenka traktowano w Stanach z należnymi mu honorami. Już na lotnisku w Chicago czekała na niego elegancka biała limuzyna Hummer, która zawiozła go także na koncert. Tam czekały na niego rzesze fanów i to kilku pokoleń, które szalały na parkiecie do jego największych przebojów. Podobnie było w Paterson w New Jersey i na nowojorskim Brooklynie.

– Publiczność uwielbia Zenka i jego twórczość. Podczas koncertów skandowała jego imię i śpiewała z nim wszystkie hity. Naprawdę było widać, jak Polonia kocha zespół Akcent – mówi gazecie organizatorka trasy Diana Lisicka.

– Przez kilka godzin koncertu ludzie dosłownie szaleli. Koncerty przy tak licznej publiczności tylko potwierdzają, że Polonia jest spragniona tego typu wydarzeń – dodaje właściciel modnego nowojorskiego klubu The Good Room Michał Siwiec.

Tagi