Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk, Liszewski, Miller i ich nienaganne figury! Panowie jeszcze nigdy nie wyglądali tak dobrze! Co się za tym kryje?

Zenek Martyniuk, Liszewski, Miller i ich nienaganne figury! Panowie jeszcze nigdy nie wyglądali tak dobrze! Co się za tym kryje?

dodano: 26.03.2015

Zenek Martyniuk, Liszewski, Miller i ich boskie ciała! Mówi się, że mężczyzna im starszy tym lepszy. Przyglądając się najnowszym fotografiom wokalistów topowych zespołów disco polo trudno się z tym nie zgodzić! Liderzy formacji Boys, Weekend i Akcent wyglądają wprost kwitnąco a nienagannej sylwetki może im pozazdrościć niejeden dwudziestolatek!Trend zapoczątkował Marcin Miller, który po morderczych treningach do tanecznego show w ubiegłym roku stracił aż 8 kilogramów! Decydując się na udział w programie wokalista nie spodziewał się, że taniec może tak znacząco wpłynąć na jego wygląd zewnętrzny.Wspaniałą sylwetką może poszczycić się również lider formacji Akcent Zenek Martyniuk. Jak zapewnia król disco polo, swój dzisiejszy wygląd zawdzięcza tylko i wyłącznie racjonalnemu i regularnemu odżywianiu. Z całą pewnością lutowy pobyt w szpitalu i operacja wyrostka robaczkowego również odegrały tu swoją rolę. Na szczęście król disco polo czuje się już dobrze i szybko wraca do formy i scenicznych występów. Smukłą figurę Radka Liszewskiego możemy od pewnego czasu podziwiać w całej okazałości. Gwiazdor dał się namówić na udział w telewizyjnym show, w którym celebryci skaczą do wody. To wymaga nie tylko odwagi, opanowania ale i dużego wysiłku i znakomitej formy fizycznej. Na tą ostatnią Radek Liszewski się chyba nie uskarża.


Fot. Wiktoria Latek

Jak widać na licznych fotografiach zamieszczanych na profilu facebookowym lidera grupy Weekend i po równie licznych komentarzach jego fanów i fanek, nowy wizerunek wokalisty robi na wszystkich duże wrażenie.

Tagi