Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk na Florydzie na planie… „Szybkich i wściekłych”! Dwa nowe teledyski zespołu Akcent już wkrótce!

Zenek Martyniuk na Florydzie na planie… „Szybkich i wściekłych”! Dwa nowe teledyski zespołu Akcent już wkrótce!

dodano: 16.12.2014

Ostatni tydzień Zenek Martyniuk wraz z zespołem spędził na Florydzie. Jednak nie były to wakacje na słonecznych plażach, a ciężka praca. Na Florydzie powstawały bowiem dwa nowe teledyski zespołu Akcent.Zenek Martyniuk poleciał do Miami prosto z Nowego Jorku, gdzie zakończyła się trasa zespołu Akcent w USA - informuje amerykańska edycja „Super Expressu”. Na Florydzie czekała już na niego ekipa zdjęciowa.

Zdjęcia zaczęli praktycznie od razu, a kręcone były m.in. na tle mostu w Miami, gdzie powstawały niegdyś zdjęcia do kultowej hollywoodzkiej produkcji „Szybcy i wściekli”.

Jak pisze gazeta, zespół kolejnego dnia przeniósł się na sam koniec Florydy. Zaplanowane tam były kolejne ujęcia do klipu w przepięknej scenerii parku Big Pine Key.

Organizatorzy zdradzili „SE”, że po nagraniach Zenek spędzał czas przypatrując się m.in. występom tancerzy i śpiewaków salsy w lokalnej knajpce. I był pod dużym wrażeniem.


Tagi