Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk napędza piłkarzy

Zenek Martyniuk napędza piłkarzy

dodano: 06.10.2014

Jak się okazuje przeboje disco polo nie tylko polskim siatkarzom dodają energii. Także piłkarze GKS Bełchatów słuchają przed meczem przebojów polskiej muzyki tanecznej. Ich sekretną bronią są podobno hity Zenka Martyniuka. Największe przeboje lidera grupy Akcent towarzyszom piłkarzom przed każdym meczem.

To właśnie dzięki największym hitom lidera grupy Akcent piłkarze Bełchatowa zdobywają kolejne gole.

- Zenon Martyniuk to idol naszej drużyny – zdradził Super Expressowi Michał Mak jeden z najlepszych graczy GKS Bełchatów. - Jego największe przeboje napędzają nas w szatni przed meczem.

"Tańcząca w deszczu", "Królowa nocy", "Gwiazda", "Dziewczyna z klubu disco" oraz ostatni przebój formacji "Przez twe oczy zielone"dodają piłkarzom skrzydeł na stadionach. Bracia Makowie z GKS Bełchatów zdradzili Super Expressowi, że muzyka grupy Akcent towarzyszy im także na uroczystościach rodzinnych.Miłością do przebojów Zenka zaraził drużynę pomocnik Patryk Rachwał. Pewnego razu przyniósł płytę grupy Akcent do szatni. Ta tak przypadła piłkarzom do gustu, że teraz zabierają hity Zenka na wszystkie wyjazdy. Piłkarze marzą o specjalnym kameralnym koncercie grupy Akcent na zakończenie rundy jesiennej. Czy to marzenie się urzeczywistni? W ostatnim meczu z Lechem Poznań niestety nie zdobyli żadnego gola. Czyżby tym razem zabrakło discopolowego wsparcia?

Zdjęcia: Przemysław Szyszka SE/east news