Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk - premiera jego kubańskiego klipu już dziś. Disco Studio, 8 marca 2017, godz. 17:15

Zenek Martyniuk - premiera jego kubańskiego klipu już dziś. Disco Studio, 8 marca 2017, godz. 17:15

dodano: 08.03.2017

Zenek Martyniuk przygotował dla wszystkich Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet specjalny prezent - teledysk! Premiera klipu już dziś w Disco Studio. Zapraszamy.

Zdjęcie z artykułu: Zenek Martyniuk - premiera jego kubańskiego klipu już dziś. Disco Studio, 8 marca 2017, godz. 17:15
Zenek Martyniuk i Akcent - Czekam na ciebie źródło: materiały Polo tv

Zenek Martyniuk to, jak wiadomo, idol niejednej wielbicielki disco polo. Król disco polo nie pozostaje dłużny swoim fankom. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wokalista przygotował dla nich specjalny prezent. To teledysk do piosenki disco polo ,,Czekam na ciebie".

Premiera tego wyjątkowego teledysku w Polo tv odbędzie się już dziś - 8 marca 2017. Klip pokażemy wam w programie Disco Studio o godzinie 17:15.

Klip jest pod kilkoma względami wyjątkowy. Po pierwsze, nakręcony został na Kubie, gdzie jak dotąd nie powstał jeszcze żaden discopolowy klip. Oczom widzów ukażą się zatem cudowne egzotyczne krajobrazy, piękne plaże i hawańska architektura. Po drugie, w teledysku zagrała wyjątkowa bohaterka - modelka Glenda Arianet Hernandez Zumaquero. Zdjęcia trwały cztery dni. Część zdjęć powstała w centrum Hawany, część na plaży.

Kawałek ,,Czekam na ciebie" znany jest zapewne niejednemu wielbicielowi Zenka Martyniuka. Przebój pojawiał się już na licznych koncertach i disco party, zdobył też nagrodę publiczności na festiwalu disco polo w Ostródzie.

 

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL