Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk zagra dla Polonii już w ten weekend! Amerykańska trasa koncertowa zespołu Akcent startuje już w najbliższy piątek

Zenek Martyniuk zagra dla Polonii już w ten weekend! Amerykańska trasa koncertowa zespołu Akcent startuje już w najbliższy piątek

dodano: 01.12.2014Zenek Martyniuk to prawdziwy tytan pracy. W ostatni weekend koncertował w Belgii, a już za kilka dni wystąpi za oceanem. Amerykańska trasa koncertowa zespołu Akcent obejmuje aż trzy wielkie miasta. W piątek 5 grudnia pojawią się na koncercie w Chicago by już następnego dnia przenieść się na wschodnie wybrzeże do New Jersey i Nowego Jorku.- Będzie naprawdę ciężko ale damy radę - śmieje się Zenek Martyniuk zapytany o kondycję zespołu. Nie przeraża go tempo pracy. Jak zdradził nam król disco polo, zdążył już przywyknąć do tak zwariowanego trybu koncertowego. - Od wiosny jesteśmy praktycznie non stop w trasie koncertowej - zaznaczył Martyniuk.Za oceanem grupa Akcent zagra swoje największe przeboje. Amerykańska Polonia na pewno usłyszy „Rodzinny Dom", „Dziewczynę z Klubu disco", „Pszczółkę Maję" czy najnowszy hit Zenka „Przez Twe oczy zielone". W planach są także spotkania z fanami.

Zenek Martyniuk po wyczerpujących koncertach zamierza ruszyć na słoneczne południe Stanów Zjednoczonych i spędzić kilka dni w towarzystwie swojej żony Danuty ciesząc się urokami Florydy. Podczas tych kilku dni powstaną także dwa nowe teledyski.

- W planach mamy też zakupy - zdradza nam lider grupy Akcent. - Chcemy przede wszystkim kupić coś dla syna Daniela. Na pewno odwiedzimy sklepy na 5 Alei w Nowym Jorku - zdradził nam artysta.


Tagi