Polo Tv Newsy Zenek Martyniuk zdradza swoje tajemnice na falach radiowych. Dwa razy dziennie!

Zenek Martyniuk zdradza swoje tajemnice na falach radiowych. Dwa razy dziennie!

dodano: 17.07.2017

Zenek Martyniuk na falach eteru. Biografię króla disco polo dwa usłyszycie razy dziennie w białostockiej rozgłośni Polskiego Radia.

Zdjęcie z artykułu: Zenek Martyniuk zdradza swoje tajemnice na falach radiowych. Dwa razy dziennie!
Zenek Martyniuk - autobiografia - Życie to są chwile źródło: źródło zdjęć: empik.com

Zenek Martyniuk zdradza swoje tajemnice na falach radiowych. Fragmenty biografii Zenona Martyniuka ,,Życie to są chwile", najgorętszej pozycji wydawniczej 2017 roku w dziedzinie disco polo, można usłyszeć dwa razy dziennie na antenie Polskiego Radia - oddział w Białymstoku. Fragmenty czytane są od poniedziałku do piątku o godzinie 9:45 i 21:45.

Książka ,,Życie to są chwile" ukazała się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki. Zenek Martyniuk opowiada w niej o swoim życiu i karierze. W książce znalazły się nieznane fakty z życia króla disco polo, zdjęcia z prywatnego archiwum z dzieciństwa i wczesnej młodości wykonawcy, opowieści o szalonych latach 90. i o pierwszych krokach Zenka Martyniuka w show-biznesie. Na biografię Zenka Martyniuka wielbiciele formacji Akcent czekali długie lata.

We wrześniu Zenek Martyniuk planuje cykl spotkań autorskich z fanami, podczas których będzie podpisywał swoje książki. Gdzie i kiedy pojawi się król disco polo? Uważnie śledźcie fanpage'a zespołu Akcent. Życzymy miłej lektury i nie wątpimy, że towarzyszyć Wam będą przy niej przeboje disco polo Zenka Martyniuka.

 


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL