Polo Tv Newsy Zespół Diadem i ich nowy kawałek - piękne kobiety, kolorowy klub i dyskotekowa muzyka już dziś w Discopolot - Premiery

Zespół Diadem i ich nowy kawałek - piękne kobiety, kolorowy klub i dyskotekowa muzyka już dziś w Discopolot - Premiery

dodano: 10.03.2015

Już dziś na antenie Polo tv gorąca premiera klipu, nakręconego przez zespół Diadem. „Dawaj maleńka, nie przestawaj" to kwintesencja dobrej zabawy! Teledysk kręcono w klubowych wnętrzach, bo w zamierzeniu twórców jest to utwór typowo dyskotekowy. Jesteście ciekawi? Bądźcie z nami o 16:30 i poznajcie nowe, klubowe brzmienie formacji Diadem!Poznajcie kulisy nowego klipu chłopaków z zespołu Diadem. Już dziś nasz prezenter Jacek Mędrala oprowadzi Was po planie tego teledysku i pokaże Wam jak powstawały poszczególne sceny. Dowiecie się przy okazji jak wyglądał nabór modelek do tej produkcji, bo pięknych kobiet przed kamerami dziś nie zabraknie! Twórcą tekstu i muzyki do piosenki jest lider zespołu Mariusz Gołaszewski.
- Napisałem ten utwór od początku do końca. Zarówno muzyka jak i słowa są mojego autorstwa - zdradził naszemu dziennikarzowi Gołaszewski. - Kiedyś częściej eksperymentowaliśmy z coverami ale teraz przyszedł czas na własne produkcje. Myślę, że fani to docenią - powiedział wokalista. Stroną wizualną produkcji zajął się niezastąpiony Janusz Konopla. Na palnie pojawił się w roli operatora, realizatora, reżysera i producenta. To także on stoi za agencją modelek, które występują w większości discopolowych produkcji, również tej dzisiejszej. Już dziś tylko u nas zdradzi Wam, jak to się dzieje, że dziewczyny właśnie z nim tak chętnie nawiązują współpracę. Making of z planu najnowszego teledysku grupy Diadem zobaczycie o 16:30 w programie Discopolot Premiery!  Już teraz zobaczcie zapowiedź odcinka!