Polo Tv Newsy Zespoły disco polo grają na WOŚP 2017. Grupa News zagra w Michowie

Zespoły disco polo grają na WOŚP 2017. Grupa News zagra w Michowie

dodano: 11.01.2017

Zespoły disco polo na WOŚP 2017. Formacja News postanowiła zagrać w swojej szkole w Michowie.

Zdjęcie z artykułu: Zespoły disco polo grają na WOŚP 2017. Grupa News zagra w Michowie
Zespoły disco polo - News źródło: materiały Polo tv

 

Zespoły disco polo, gwiazdy tego nurtu kochają akcje charytatywne. Zespół News bardzo często udziela wsparcia na tego typu wydarzeniach. Nie mogło zabraknąć ich także w 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15 stycznia 2017 ich przeboje disco polo rozbrzmiewać będą w Szkole Podstawowej im Bohaterów Westerplatte w Michowie!

- Spośród wielu telefonów w sprawie koncertowego wsparcia WOŚP 2017 zespół News postanowił wystąpić w swojej rodzinnej miejscowości w Michowie w szkole im. Bohaterów Westerplatte - zdradza nam lider formacji Marek Lemieszek. - To w końcu moja szkoła, do której mam wielki sentyment. To tu zaraził nas muzyką pan Bogdan Białas do dziś pracujący w tej placówce nauczyciel muzyki, który udzielał nam pierwszych wskazówek. Dlatego postanowiliśmy zagrać dla WOŚP w naszej szkole. Mamy nadzieję, że profesorowie jeszcze nas pamiętają choć nie zawsze byliśmy aniołkami - dodaje ze śmiechem wokalista.

Zespół pojawi się na scenie około godziny 19. Koncert potrwa godzinę i na pewno pojawią się na nim takie hity disco polo jak: „Będzie pompa”, „Nie jestem szpanerem” czy „Tak tak tak”. - Zaprezentujemy także dwie nowe piosenki disco polo - „Tak pragnę” i „Mon Cheri”. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia. Pomagamy! - dodaje Lemieszek.

 

 

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL