Polo Tv Newsy Zespoły disco polo Mig i After Party nagrodzone przez YouTube

Zespoły disco polo Mig i After Party nagrodzone przez YouTube

dodano: 11.01.2017

Zespoły disco polo Mig i After Party z nagrodami. YouTube przyznało grupom statuetkę w kształcie przycisku play za 2016 rok.

Zdjęcie z artykułu: Zespoły disco polo  Mig i After Party nagrodzone przez YouTube
Zespoły disco polo - After Party źródło: materiały Polo tv

Zespoły disco polo  Mig i After Party nagrodzone. Serwis YouTube od kilku lat przyznaje nagrody najprężniej działającym właścicielom kanałów. Za rok 2016 wyróżnienia otrzymały dwa zespoły disco polo - Mig i After Party.

Oba wyróżnione zespoły disco polo mają na koncie miliony odsłon w serwisie YouTube. Konsekwentnie budują też grono stałych odbiorców, tzw. subskrybentów. Nic dziwnego, że YouTube postanowił uhonorować muzyków obu zespołów. Najpopularniejsze przeboje disco polo MIG i After Party mają miliony odsłon na koncie. Teledysk „Wymarzona” MIG został obejrzany 67 razy, a klip After Party „Nie daj życiu się” - blisko 38 milionów.

- To zasługa naszych fanów, którym serdecznie dziękujemy za to, że są z nami. Nie spoczywamy na laurach i już pracujemy nad nowymi kawałkami. Mamy nadzieję, że będą cieszyły się równym powodzeniem, jak te dotychczasowe - skomentował wyróżnienie Marek Gwiazdowski, lider grupy MIG, który ma na swoim koncie liczne przebojowe piosenki disco polo  wykonywane przez zespół.

Jakie to uczucie otrzymać Srebrny Przycisk Play od serwisu YouTube? Na to pytanie zespół MIG oraz After Party będą mogli odpowiedzieć już niebawem. Oficjalne przekazanie nagród nastąpi 4 lutego 2017 podczas „Karnawałowej Mocy Disco Polo", która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Relacja z tego wspaniałego karnawałowego disco party pojawi się na antenie Polo tv, która jest patronem medialnym imprezy.

 

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL