Polo Tv Newsy Zespoły disco polo rozbijają banki. Playboys pnie się w górę!

Zespoły disco polo rozbijają banki. Playboys pnie się w górę!

dodano: 05.12.2016

Zespoły disco polo gromadzą miliony. Chodzi oczywiście o miliony odsłon w sieci! Teledyski disco polo zespołu Playboys to już wielokrotni milionerzy.

Zdjęcie z artykułu: Zespoły disco polo rozbijają banki. Playboys pnie się w górę!
Zespoły disco polo - Playboys źródło: materiały Polo tv

Zespoły disco polo mają miliony na swoich kontach! Chodzi nam oczywiście o konta internetowe. Playboys, dzięki muzyce tanecznej zarobił już ponad 50 milionów odsłon w serwisie YouTube!

Muzycy z formacji Playboys jak burza pną się po discopolowej drabinie sławy. Ich przeboje disco polo osiągają rekordowe ilości odsłon w serwisach internetowych a i na koncertach są odbierane z niegasnącym entuzjazmem. Klip do piosenki disco polo „Lejde”, który otworzył im drzwi do sławy zgarnął już w sieci ponad 30 milionów odsłon.

- Bardzo się cieszymy, bo nigdy nie spodziewaliśmy się że ten kawałek będzie aż tak popularny. To super sprawa i piosenka, która otworzyła nam drzwi do największej przygody z muzyką disco polo - mówi nam uszczęśliwiony Kuba Urbański, lider zespołu Playboys.

Kawałek „Fajna jest ta dziewczyna” jest tuż za nim z wynikiem 12 milionów, a ich tegoroczna, wakacyjna premiera „Tylko Ty” ma już na koncie prawie 9 ,,baniek"! Gratulujemy spektakularnego sukcesu i już czekamy na kolejne przeboje tej młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się formacji disco polo.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA STRONIE POLOTV.PL