Polo Tv Newsy Zespoły disco polo Top Girls i Boys w jednej piosence. Walentynkowa premiera Barw uczuć już dziś!

Zespoły disco polo Top Girls i Boys w jednej piosence. Walentynkowa premiera Barw uczuć już dziś!

dodano: 14.02.2017

Zespoły disco polo Top Girls i Boys - czyż można wyobrazić sobie dwie lepiej pasujące do siebie grupy gdy w grę wchodzi piosenka o miłości? Walentynkowa premiera klipu ,,Barw uczuć" 14 lutego w Disco Studio.

Zdjęcie z artykułu: Zespoły disco polo Top Girls i Boys w jednej piosence. Walentynkowa premiera Barw uczuć już dziś!
Zespoły disco polo - Marcin MIller i Top Girls źródło: materiały Polo tv

Zespoły disco polo Boys i Top Girls połączyły siły. Z takiego połączenia mogło narodzić się tylko jedno - przebój o miłości. Teledysk do tej niesamowitej piosenki disco polo pokażemy na antenie Polo tv już dziś - w Dzień Zakochanych,  14 lutego 2017 w programie Disco Studio.

Teledyski disco polo poświęcone najgorętszemu z ludzkich uczuć nie należą do rzadkości. Jednak klip do kawałka „Barwy uczuć” niewątpliwie będzie wyróżniał się wśród nich! Dlaczego? Powstał jako owoc wyjątkowej współpracy - siły połączyli jeden z najpopularniejszych, a przy okazji i najprzystojniejszych wykonawców disco polo - Marcin Miller wraz ze swoim zespołem Boys oraz jedne z najpiękniejszych wokalistek w branży - trzy wspaniałe dziewczyny, Justyna, Paula i Angelika  z zespołu Top Girls.

Nasi twórcy swoje wspólne dzieło zadedykowali wszystkim zakochanym. W romantycznym klipie znajdzie się wszystko, co kojarzy się z miłością - płomień na kominku, czerwone wino, splecione ręce, namiętne, głębokie spojrzenia i oczywiście muzyka disco polo - jesteście na to gotowi?

Po prostu nie możecie tego przegapić! Premiera teledysku 14 lutego 2017 w programie Disco Studio, godzina 17:15.

 

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL