Polo Tv Newsy Zmiana ramówki Polo tv! Jeszcze dogodniejsze pory emisji!

Zmiana ramówki Polo tv! Jeszcze dogodniejsze pory emisji!

dodano: 30.05.2014

Uwaga! Telewizja Polo tv wprowadza letnie zmiany w ramówce! Godziny emisji niektórych programów ulegną zmianie od czerwca. Sprawdź już teraz, by niczego nie przeoczyć!
Od 14 czerwca zmieniają się godziny nadawania sobotniego Disco Polo Live. Od tego dnia program będziecie mogli oglądać już o godz. 19:00. Wcześniej niż dotychczas pojawi się również na antenie nasz niezrównany Profesorre Topla Lala. Będzie gościł w Polo tv w każdą sobotę już o 19:45! Od 15 czerwca program powtórkowy Vipo Disco Hity powraca w niedzielę na godzinę 19:05!

W czerwcu nadajemy ostatnie w sezonie wiosennym premierowe odcinki takich programów jak Kuchnia Polowa, Disco Relax czy Profesorre Topla Lala. Od połowy miesiąca będzie można oglądać już ich wakacyjne powtórki. 27 czerwca obejrzycie ostatni premierowy odcinek Discopolotu a 28 czerwca pożegnamy program Vipo Disco Hity. Od lipca emitować będziemy już tylko wakacyjne powtórki obu programów. Nowe premierowe odcinki wszystkich programów powrócą na nasza antenę we wrześniu. Od 14 czerwca przez trzy kolejne soboty o godzinie 18:00 będziecie mogli obejrzeć zarejestrowany 22 maja koncert wielkich gwiazd z okazji 3. urodzin stacji Polo Tv w klubie Explosion! Zapraszamy!