Polo Tv Newsy Zobacz ikony disco polo podczas koncertu w Mrągowie

Zobacz ikony disco polo podczas koncertu w Mrągowie

dodano: 22.08.2014

Mrągowo to miasto słynące z regat, ludzi aktywnych, a teraz także z letniego festiwalu muzyki tanecznej Disco pod Żaglami. Tylko w Polo tv będzie można zobaczyć koncert zarejestrowany podczas tego muzycznego święta. Już w niedzielę o 20:05 relacja z pierwszego dnia imprezy. Tego dnia na scenie królowali Shazza i Boys!
Przepiękny amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie gościł na swoich deskach prawdziwe legendy disco. „Szalona” czy „Bierz co chcesz” to sztandarowe hity polskiej muzyki tanecznej. Ich twórców nie trzeba nikomu przedstawiać. Shazza i Boys to nie tylko wielkie gwiazdy disco polo, to prawdziwe ikony tego stylu. Nie zabrakło ich także podczas koncertu Disco pod Żaglami w Mrągowie.

Na scenie królowali także: Marcin Siegieńczuk, znany także widzom Polo tv jako Profesorre Topla Lala, najsilniejszy artysta disco polo czyli Pudzian Band, urocza CamaSutra, Stereo oraz Megustar.

W koncercie usłyszycie także Kaomę i ich słynną „Lambadę" oraz energicznego i radosnego artystę z Mozambiku Afric Simone.Koncert poprowadzili prezenterzy stacji Polo tv Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Koncert będziecie mogli obejrzeć na antenie Polo tv już w niedzielę 24 sierpnia, godz.20:05Tagi